Certo.pl – lider szkoleń technicznych

Spis treści:

  1. Certo – kim jesteśmy

Tworzymy wyjątkowe szkolenia

Certo jest wiodącym ośrodkiem szkoleniowym w regionie. Liczne atesty oraz certyfikaty jakości gwarantują wysoką zdawalność oraz rozpoznawalność uzyskanych certyfikatów spawalniczych na terenie całej Unii Europejskiej.

Szeroka oferta szkoleniowa pozwala realizować dedykowane szkolenia dla firm i instytucji. Skontaktuj się z naszym inżynierem spawalnictwa i stwórz szkolenie dopasowane do potrzeb swojej firmy. W ramach współpracy zapewniamy pełne wsparcie inżynierskie w zakresie doboru metody spawania, doboru materiałów oraz poziomu szkolenia.

Nasze certyfikaty

ISO 9001:2015

System ISO 9001 stanowi nieocenione narzędzie, które umożliwia dynamiczne doskonalenie jakości świadczonych usług, dzięki ciągłemu udoskonalaniu metod i procedur działania naszej firmy. Ta ceniona norma nie tylko określa i nadzoruje procesy, mające na celu zapewnienie najwyższej jakości usług, lecz również stwarza ramy do ciągłego doskonalenia i dosięgnięcia najwyższych standardów jakości.

Rejestr Instytucji Szkoleniowych

Wpisanie się do RIS to znak jakości i profesjonalizmu, który buduje zaufanie klientów. Nasza firma jest gwarancją wysokich standardów szkoleń, a wpis do Rejestru tylko to potwierdza. Klienci mogą mieć pewność, że otrzymują usługi szkoleniowe zgodne z ustalonymi standardami, a ich inwestycja w rozwój pracowników jest w pełni uzasadniona.

Poznaj nas lepiej!

Galeria zdjęć


BAZA WIEDZY

Odwiedź naszą encyklopedię wiedzy
PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN

PKM.EDU.PL
Start
Infolinia
0 Koszyk
0 Ulubione
Moje konto