Certo
5

lat doświadczenia

24

specjalistów

+500

klientów w całej Polsce

1250

zrealizowanych szkoleń

Certo.pl - Szkolenia Techniczne

Kim jesteśmy?

Firma szkoleniowa Certo.pl to doświadczeni i kompetentni ludzie, którzy pragną podzielić się swoją fachową wiedzą zawodową.
Osoby, które chcą nauczyć się danego zawodu i nabrać odpowiednich umiejętności z pewnością znajdą u nas odpowiednie wsparcie.

Pracujemy w zgranej drużynie, która stale się rozrasta i zwiększa zakres szkoleń technicznych. Prowadzimy szkolenia w całej Polsce, a nasza siedziba mieści się w Rzeszowie.

Nasze szkolenia organizujemy i przeprowadzamy w firmach, przedsiębiorstwach oraz instytucjach publicznych. Oferowane szkolenia techniczne jesteśmy w stanie przygotować indywidualnie pod konkretne potrzeby i wymagania zamawiającego.

Jesteśmy świetnie zorganizowanym
centrum szkoleniowym z Rzeszowa.

Dlaczego?

Nasi Klienci cenią nas za zaangażowanie oraz wsparcie jakiego udzielamy podczas realizacji wspólnych projektów szkoleniowych, a także za dotrzymywanie ustalonych terminów.

  • Doradzamy we wszelkich kwestiach technicznych
  • Przedstawiamy ciekawe rozwiązania
  • Dbamy o to, aby nasza oferta była precyzyjnie rozpisana

W zamian zyskujemy zaufanie Klientów oraz długoterminową współpracę. Pozytywne relacje, miła atmosfera i szczera komunikacja dają w biznesie satysfakcjonujące rezultaty.

atuty

  • Duża baza szkoleń – ponad 100 tematów szkoleniowych technicznych i inzynierskich
  • Badanie satysfakcji klientów – stale monitorujemy jakość naszych szkoleń
  • Gwarancja satysfakcji szkoleniowej – nic nie ryzykujesz
  • 20 specjalnie dobranych ekspertów z dużym doświadczeniem szkoleniowym i inżynierskim
  • Oferujemy specjalne warunki rabatowe
Wykwalifikowana kadra szkoleniowa

Najlepsi trenerzy i szkoleniowcy

Kadra trenerów i konsultantów CERTO to osoby z szeroką wiedzą teoretyczną oraz doświadczeniem praktycznym. Dzięki wieloletniej pracy w danym zawodzie są w stanie w odpowiedni sposób przekazać wymagane umiejętności swojego zawodu.

Kandydaci na trenerów przechodzą intensywny trening. Nacisk kładziemy zarówno na przygotowanie merytoryczne jak i praktyczne – wszystko to, aby zapewnić najwyższą jakość szkoleń.

W grupie certo pracują inżynierowie i trenerzy posiadający odpowiednie uprawnienia, a przede wszystkim spełniają kryteria jakie stawiają nam firmy i instytucje korzystający z naszych szkoleń.


BAZA WIEDZY

Odwiedź naszą encyklopedię wiedzy
PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN

PKM.EDU.PL
Start
Infolinia
0 Koszyk
0 Ulubione
Moje konto