Badania nieniszczące NDT

Filtruj szkolenia

Chętnie pomożemy!

Potrzebujesz dedykowanego szkolenia lub kursu? Stworzymy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.


Formularz kontaktowy

SZKOLENIA Z BADAŃ NIENISZCZĄCYCH NDT

Oferujemy indywidualne programy szkoleń z badań nieniszczących NDT należących do grupy metod badawczych pozwalających na testowanie, weryfikowanie oraz ocenianie jakości wyrobów przemysłowych, oraz ich składników. Służy to potwierdzeniu niezawodności materiału i jego komponentów bez spowodowania uszkodzeń. Dlatego wraz z dążeniem do zwiększania bezpieczeństwa zapotrzebowanie na badania nieniszczące NDT i ich technologię stale rośnie w rozmaitych gałęziach przemysłu. Jako firma szkoleniowa mamy do zaoferowania szkolenia NDT dopasowywane są do profilu działalności firmy i poziomu wiedzy technicznej pracowników. Dzięki przeprowadzeniu szkolenia z badań nieniszczących NDT personel spawalniczy jest przygotowany do wykonywania prawidłowych procedur i technik NDT, które są niezbędne do prowadzenia skutecznych i wiarygodnych badań.

Tanio – mamy najlepsze cenniki w kraju,
Szybko – każdy możemy rozpocząć od ręki,
Solidnie – posiadamy akredytację TUV.

Szkolimy i egzaminujemy na terenie całej Polski – zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty szkoleń NDT. 

Kursy badania nieniszczące NDT

Kursy badań nieniszczących NDT dedykowane są dla inżynierów, spawaczy, monterów, ale również dla pracowników odpowiedzialnych za jakość w działach technicznych oraz technologicznych. Po ukończeniu takiego szkolenia personel zyskuje praktyczne umiejętności przekładające się na poprawę efektywności procesów spawania wraz ze zwiększeniem wiedzy  związaną z badaniami nieniszczącymi.

Badania NDT

Badania NDT pozwolą na zapewnienie, że elementy konstrukcyjne i systemy spełniają swoje funkcje w sposób niezawodny i ekonomiczny. Postaw na kurs badania nieniszczące pozwalający wykwalifikowanym technikom i inżynierom NDT definiować i wdrażać testy mające na celu charakteryzować stan materiałów i ich wad.

Oferta kursów NDT obejmuje:

  • Kurs VT1 + VT2
  • Kurs PT1 + PT2
  • Kurs MT1 + MT2

Kursy dodatkowe:

  • Wstęp do badań nieniszczących

Usługi związane:

  • badania wizualne konstrukcji stalowych

BAZA WIEDZY

Odwiedź naszą encyklopedię wiedzy
PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN

PKM.EDU.PL