Jakość produkcji

Jakość produkcji szkolenia

Obecnie procesy wdrażane w firmach są coraz bardziej skomplikowane, wymagają wiedzy i precyzyjnych działań. Dlatego też, najwyższe kierownictwo w firmie powinno przykładać większą uwagę do optymalizacji procesów zarówno produkcyjnych, jak i logistycznych. Zapewnij pracownikom odpowiednią dawkę wiedzy, z pewnością optymalizujesz ich działania poprzez uczestnictwo w szkoleniach  i kursach z jakości produkcji.

Kursy z kontroli jakości

Optymalizację działań możesz osiągnąć poprzez stosowanie określonych metod i technik działania poprawiających procesy produkcyjne w danej organizacji. Godne uwagi techniki i metody to: Kazien (optymalizacja zachodzących procesów poprzez wdrażania małych oraz regularnych zmian), TMP, SMED (optymalizacja produkcji umożliwiająca redukcję czasu przezbrojeń maszyn i analizy tych procesów), Poka-Yoke (wykrywanie i zredukowanie błędów w procesie produkcji) oraz Lean. Najważniejsze z technik i metod obraliśmy w przystępną formę i przygotowaliśmy jako warsztaty i szkolenia z metrologii technicznej, metrologii SMED oraz Lean Manufacturingu.

Wykorzystaj zdobytą wiedzę na szkoleniach z jakości produkcji i popraw jakość pracy w Twojej organizacji a z pewnością szybko zauważysz efekty zmian.

Postaw na szkolenia z doskonalenia jakości produkcji w swojej firmie i zwiększ wydajność swojej firmy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6


BAZA WIEDZY

Odwiedź naszą encyklopedię wiedzy
PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN

PKM.EDU.PL