Autodesk Autocad

KURSY Z AUTOCAD

Kursy Autodesk AutoCAD dają wiele możliwości zarówno dla projektantów, jak i inżynierów. Umiejętność obsługi programu AutoCAD oraz możliwość poświadczenia tych umiejętności stosowanym certyfikatem zwiększa szanse znalezienia ciekawej pracy lub podjęcia się realizacji dochodowych zleceń z zakresu projektowania 2D oraz 3D. Nasza oferta kursów AutoCAD obejmuje szczegółową wiedzę na temat sprawnego rysowania i projektowania od podstaw. Jako firma dostarczająca szkolenia techniczne przeprowadzamy szkolenia w ośrodkach szkoleniowych Certo jak również w siedzibie firmy klienta. Nasi wykwalifikowani szkoleniowcy zapewniają Państwu najwyższą jakość szkoleń, aby pomóc osiągnąć zamierzone cele. Nasze kursy Autocad obejmują poziom podstawowy jak i średniozaawansowany i mogą być elastycznie dostosowane do potrzeb klienta.  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej, aby móc cieszyć się pełnią możliwości programu AutoCAD.

SZKOLENIA AUTOCAD Z CERTYFIKATEM

Ponadto umiejętność obsługi AutoCAD jest wymagana na wielu stanowiskach związanych z tworzeniem dokumentacji projektowych, projektowaniem konstrukcji czy architektonicznych. Nasze szkolenia AutoCAD pozwolą na zdobycie umiejętności, które umożliwią wykorzystanie potencjału programu AutoCAD do tworzenia projektów oraz rozwiązywania problemów technicznych. Szkolenia skoncentrowane są na praktycznym wykorzystaniu narzędzi AutoCAD. Uczestnicy będą mieli okazję stosować swoje umiejętności do tworzenia realistycznych projektów i modeli 3D.

Korzyści z przystąpienia do kursu AutoCAD:

– Doświadczeni trenerzy w jasny sposób przedstawiają wiedzę metodą „krok po kroku”, tak aby nawet osoby „nietechniczne” mogły opanować podstawy programu i zacząć tworzyć swoje pierwsze projekty,

– Podczas szkolenia kursanci pracują na konkretnych przykładach projektów i zadań,

– Poziom szkolenia dopasowany jest do kursantów. Organizujemy szkolenia na poziomie podstawowym i zaawansowanym,

– Po kursie uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat w języku polskim i angielskim,

– Kursanci otrzymują bezpłatny dostęp do materiałów szkoleniowych.


BAZA WIEDZY

Odwiedź naszą encyklopedię wiedzy
PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN

PKM.EDU.PL